USŁUGI

FLORYSTYKA ŚLUBNA

Ślub to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu. Dzień, w którym rozpoczyna się wspólna droga dwojga kochających się ludzi. To dzień, który pamięta się do końca życia. Warto zadbać o to, żeby uczynić go jeszcze piękniejszym.

Kwiaty to nieodłączny element tej ważnej uroczystości. Nasi floryści stworzą dla Was najpiękniejszy bukiet ślubny. Korsarz, przypinka do butonierki, grzebyk? Żaden problem! Stworzymy dla Was kompleksową oprawę kwiatową, włącznie z dekoracją kościoła, dekoracją samochodu i sali. Ślub w plenerze? Z przyjemnością spełnimy Wasze marzenia!

DLA BIZNESU

Biznes ma wiele postaci. To niekoniecznie przeszklone i chłodne betonowe biurowce (ale tak, biurowym wnętrzom także możemy nadać charakteru aranżując je zielenią i innymi dodatkami). Biznes... to głównie ludzie, którzy spotykają się również w innych okolicznościach – na różnego rodzaju eventach, kongresach, konferencjach, imprezach integracyjnych. Impreza tematyczna? Mamy wiele pomysłów i nie wahamy się ich realizować!
Wykonujemy także takie zamówienia jak paczki dla pracowników czy upominki w ramach podziękowania. Wszystko w stylu zielonego designu. Realizujemy też Wasze indywidualne pomysły i projekty.

WARSZTATY

Warsztaty florystyczne to ciekawy pomysł na zdobycie nowych umiejętności, ale także integrację grupy poprzez wspólnie spędzony czas i wykonywanie zadań. W Łodygarni prowadzimy zarówno indywidualne, jak i grupowe warsztaty florystyczne o szerokim zakresie tematycznym, m.in. z tworzenia kompozycji w szkle, naturalnych obrazów, kokedam, wianków, bukietów, świątecznych dekoracji itd. Warsztaty mogą odbywać się w naszym salonie, Waszej firmie, domu, na świeżym powietrzu lub każdym innym dowolnie wybranym miejscu. Zapewniamy wszystkie materiały, a wykonaną pracę zawsze zabieracie ze sobą.
Podczas każdych warsztatów gwarantujemy dużą dawkę wiedzy i dobrą zabawę!

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ ZIELENIĄ

Dobór odpowiednich roślin do danego wnętrza nie jest sprawą prostą. Zawsze należy wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak: dostęp do światła słonecznego, temperatura i wilgotność, jak również to, czy w domu są czworonożni przyjaciele albo jaką pielęgnację są w stanie zapewnić roślinom właściciele.
W odpowiedzi na Wasze liczne zapytania i prośby o pomoc w doborze roślin wprowadziliśmy usługę projektowania wnętrz zielenią.

Na czym ona polega?
Pokaż nam swoje wnętrze, a my nadamy mu charakteru!
Dobieramy rośliny i osłonki, wypełniamy przestrzeń zielonymi dodatkami takimi jak naturalne obrazy, miniświaty z roślin doniczkowych w szkle, aranżacje z roślin powietrznych czy kompozycje z suszu. Przywozimy wszystkie akcesoria, wykonujemy nasadzenia, aranżujemy... a Wy cieszycie się pięknym roślinnym wnętrzem.
Współpracujemy zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi, aranżujemy biura, domy i mieszkania.

SERWIS PIELĘGNACYJNY

A co jeśli nie umiem dbać o kwiaty? Albo jeśli często wyjeżdżam? Albo po prostu nie mam czasu na zajmowanie się roślinami?
Takie pytania też często słyszymy! Zieleń we wnętrzach nadaje charakteru, wielu z Was chciałoby mieć zielone i pełne roślin gniazdko, ale boi się, że nie podoła opiece nad nimi. Tutaj z pomocą przychodzi nasz łodygarniowy serwis pielęgnacyjny! Przyjeżdżamy, doglądamy, kiedy trzeba - przesadzamy, nawozimy, walczymy ze szkodnikami, jeśli takie się pojawią. Z naszą wiedzą i doświadczeniem to się uda!

Wpadnij do nas!

Znajdziesz nas w Krakowie na Dąbskiej 20A (przy Tauron Arenie).

Odwiedź nas, Zadzwoń!

ul. Dąbska 20A, Kraków

salon@lodygarnia.pl

+48 12 422 14 68

Masz pytanie?

Łodygarnia po brzegi wypełniona jest wyjątkowymi roślinami, niebanalnymi osłonkami i naturalnymi obrazami.

Copyrights © 2024 Łodygarnia | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.

PFR