CO NAS WYRÓŻNIA

Takie miejsce jest tylko jedno! Nasz salon florystyki i zielonego designu jest miejscem, do którego zawsze możecie przyjść nie tylko na zakupy, ale po prostu by pogadać o roślinkach i zrelaksować się w otoczeniu zieleni (a tej u nas nie brakuje!).

Nie jesteśmy kolejnym otwartym w dobie pandemii sklepem roślinnym. Nie jesteśmy też typową kwiaciarnią.  Na rynku istniejemy już od kilku lat, kontakt z wieloma Klientami, liczne realizacje i projekty oraz niezliczone rozmowy nadały ostateczny kształt Łodygarni. Nasz salon to miejsce, które stworzyliśmy specjalnie dla Was i w które włożyliśmy całe nasze serca. Nie, nie stworzyli go projektanci. To my zaplanowaliśmy każdy szczegół, łącznie z wyborem płytek, koloru farby, elementów wyposażenia i całego dostępnego dla Was asortymentu. Sądząc po reakcjach osób, które nas odwiedzają, wyszło nam to świetnie!

 

W Łodygarni każdy Klient jest obsługiwany przez kompetentnego doradcę, który potrafi odczytywać potrzeby i pomoże w każdej kwestii. Również po zakupie nie jesteście pozostawieni sami sobie. Udzielamy porad dotyczących pielęgnacji roślin czy kompozycji, a jeśli zauważycie coś niepokojącego np. na Waszej roślince, to zawsze wspólnie szukamy przyczyny, a potem rozwiązania problemu.

Nasz asortyment sukcesywnie się zmienia. Nie lubimy nudy! Rzadko powtarzamy te same osłonki, rzeźby czy ceramikę. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami w Polsce i za granicą możemy zaskakiwać Was nowościami co najmniej dwa razy w tygodniu!

 

Z dumą tworzymy i chwalimy się naszymi pracami #handmadeinłodygarnia, które wykonujemy ręcznie, a każdy obraz czy kompozycję wykonujemy wyłącznie w jednym egzemplarzu. Kupując produkty #handmadeinłodygarnia masz pewność, że nikt nie ma takiego samego!

 

To jak, wpadacie w odwiedziny?

Wpadnij do nas!

Znajdziesz nas w Krakowie na Dąbskiej 20A (przy Tauron Arenie).

Odwiedź nas, Zadzwoń!

ul. Dąbska 20A, Kraków

salon@lodygarnia.pl

+48 12 422 14 68

Masz pytanie?

Łodygarnia po brzegi wypełniona jest wyjątkowymi roślinami, niebanalnymi osłonkami i naturalnymi obrazami.

Copyrights © 2024 Łodygarnia | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.

PFR