O FIRMIE

Łodygarnia miała swoje początki w 2016 r. To właśnie wtedy narodził się pomysł stworzenia małego zielonego raju w samym środku miasta. W mieście pełnym betonu. W świecie otoczonym plastikiem, kiczem i sztucznością. W Łodygarni udowadniamy, że w kwiaciarni nie musi wiać nudą, zaś dekoracji wnętrz nadajemy nowe znaczenie!

Naszą specjalnością są naturalne obrazy, kompozycje w szkle (zarówno z roślinami doniczkowymi, jak i z suszem roślinnym) oraz ręcznie wykonywane dodatki do wnętrz. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz zielenią, dobieramy rośliny i naturalne elementy dekoracyjne dla firm i klientów indywidualnych. Każdego dnia tworzymy dla Was niepowtarzalne bukiety i kompozycje. Oprócz tego wciąż wybieramy dla Was najpiękniejsze rośliny z całego świata i wyjątkową ceramikę, będącą dopełnieniem roślinek.

 

Często można spotkać nas na organizowanych w kraju targach ślubnych oraz targach wnętrz i designu. Jesteśmy zgraną ekipą, która nie boi się żadnych wyzwań!

Nasza kreatywność i otwartość na nowości zaowocowała współpracą z wieloma firmami i niezliczonymi Klientami prywatnymi. Otrzymaliśmy tytuł „Kwiaciarnia roku 2019” w kategorii powiatowej oraz wojewódzkiej w plebiscycie organizowanym przez Dziennik Polski i Gazetę Krakowską. W tym samym plebiscycie nasza florystka zdobyła tytuł „Florysta roku”.

Nasz mały zielony raj w 2020 r. zmienił lokalizację i nadaliśmy mu ostateczny kształt – salonu florystyki i zielonego designu. Łodygarnia to miejsce, do którego w każdej chwili możesz wpaść, by porozmawiać o roślinkach. To miejsce, w którym możesz zrelaksować się wśród zieleni. U nas możesz się zainspirować i zapomnieć o otaczającym świecie. Roślinny zawrót głowy gwarantowany!

Wpadnij do nas!

Znajdziesz nas w Krakowie na Dąbskiej 20A (przy Tauron Arenie).

Odwiedź nas, Zadzwoń!

ul. Dąbska 20A, Kraków

salon@lodygarnia.pl

+48 12 422 14 68

Masz pytanie?

Łodygarnia po brzegi wypełniona jest wyjątkowymi roślinami, niebanalnymi osłonkami i naturalnymi obrazami.

Copyrights © 2024 Łodygarnia | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.

PFR