Udowodniono naukowo, że zieleń we wnętrzach uspokaja. Poprawia produktywność i efektywność naszej pracy, co nabiera jeszcze większego znaczenia w czasach pandemii, kiedy praca i nauka zdalna stały się naszą codziennością.

Wielokrotnie słyszeliśmy pytania "nie chcę mieć roślin, nie mam czasu o nie dbać, ale chcę wprowadzić trochę zieleni do wnętrza - czy jest jakaś opcja dla zabieganych?". Pewnie że jest!

Polecamy Wam... naturalne zielone obrazy. Są naszą małą chlubą. To produkty #handmadeinłodygarnia, które wykonujemy sami. Do tworzenia obrazów wykorzystujemy mchy i porosty stabilizowane, gałęzie, korę, plastry drewna, korzonki, susz roślinny... słowem wszystko to, co czerpiemy z natury i co wprowadzi zieleń do Waszych wnętrz! Tu również mnogość materiałów sprawia, że ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia! Stworzymy dla Was zarówno mały kompaktowy obrazek na biurko, jak i duży, masywny obraz w cudownej ramie z drewna tekowego o wymiarach 1 m x 2 m. Co najważniejsze - wszystkie nasze obrazy są bezobsługowe, nie wymagają żadnej pielęgnacji. Wystarczy je postawić lub powiesić i cieszyć nimi oko! Wykonujemy też projekty na zamówienie.

Odwiedź nas, Zadzwoń!

ul. Dąbska 20A, Kraków

salon@lodygarnia.pl

+48 12 422 14 68

Masz pytanie?

Łodygarnia po brzegi wypełniona jest wyjątkowymi roślinami, niebanalnymi osłonkami i naturalnymi obrazami.

Copyrights © 2024 Łodygarnia | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.

PFR